chatbot-assistent-photo
chatbot-close-icon

Želite več informacij?

Pokličemo vas nazaj v 29 sekundah!

Vsak dan od 8-17


chatbot-phone-icon

Pri nas ne čakate v vrsti!

Pokličemo vas nazaj v 29 SEKUNDAH.

(PON-PET, od 8-17. ure)

Želite več informacij? Izberite termin in vas pokličemo.
chatbot-success
Vaše sporočilo je bilo uspešno poslano. Pričakujte naš klic.

Porsche Inter Auto d.o.o. Novice

Prisrčno dobrodošli v našem centru/servisnem centru Porsche. Veselimo se, da vas lahko pozdravimo tudi na spletu.

  1. Novice
  2. IAA 2019 salon Frankfurt - Naša ekipa poroča V ŽIVO!
19.09.2019
PORSCHEINTERAUTO.NET

IAA 2019 salon Frankfurt - Naša ekipa poroča V ŽIVO!

Poletje se počasi izteka, s tem pa se je hitro približal 68. mednarodni avtomobilski salon v Frankfurtu – IAA 2019. Na salon smo se odpravili tudi mi, ekipa Porsche Inter Auto in iz središča dogajanja v živo poročamo o glavnih novostih. Na letošnjem salonu je na ogled postavljenih kar nekaj zanimivih lepotcev!

VW ID.

AUDI IAA Frankfurt 2019 - novosti!

Audi razstavni prostor avtomobilski salon IAA Frankfurt 2019: Na Audijevem razstavnem prostoru bo sijala kupejevska različica Audi Q3 Sportback, ki je tudi največja novost poleg terensko obarvane izvedbe modela A1 Citycarver. Le-ta se ponaša z rahlo višjo oddaljenostjo od tal in zaščitami blatnikov ter podvozja. 

Zelo pričakovana novost je sicer tudi prenovljeni Audi Q7, ki se bo predstavil z osveženo zunanjo podobo in močno posodobljeno notranjostjo z digitalizirano armaturno ploščo. Vročico pod žarometi so seveda zagotovili športni Audi RS modeli: RS6, RS7, S8 in RS Q8.

Audi novosti 2019 na enem mestu!

Volkswagen IAA Frankfurt 2019 - novosti!

Volkswagen razstavni prostor avtomobilski salon IAA Frankfurt 2019: na Volkswagnovem razstavnem prostoru so vse luči uprte v popolnoma električno kombilimuzino Volkswagen ID.3, ki predstavlja prvi korak Volkswagnove nove električne linije. Volkswagen ID.3 bo z zunanjimi merami primerljivimi z modelom Volkswagen Golf (Volkswagen Golf 8 ni bil predstavljen) ponujal notranjo prostornost na ravni prenovljenega modela Volkswagen Passat. VW ID.3 bo na voljo v izvedbah z baterijami s kapacitetami 45, 58 ali 75 kilovatnih ur, ki bodo z enim polnjenjem zagotavljale 330, 420 oziroma 550 kilometrov dosega. Kljub napovedim, pa Volkswagen T-Roc Cabriolet ni bil predstavljen.

Volkswagen novosti 2019 - preverite vse!

Škoda IAA Frankfurt 2019 - novosti!

Škoda razstavni prostor avtomobilski salon IAA Frankfurt 2019: v prihodnost znamke Škode smo se lahko zazrli z novo različico koncepta Škoda Vision E, ki ob oblikovni evoluciji ohranja zasnovo brez osrednjih B-stebričkov. Na ogled je postavljen tudi prenovljeni Škoda Superb in Škoda Superb Combi ter pa nova Škoda Scala v posebni Monte Carlo različici, ki doda nekaj športnih dodatkov, tako na zunanjosti kot v notranjosti že tako dinamični zasnovi novega modela Škoda Scala. Seveda tudi tokrat ni šlo brez novega športnega terenca Škoda Kamiq in električnega Škoda Citigo iV!

Škoda novosti 2019 - ne spreglejte!

SEAT, CUPRA IAA Frankfurt 2019 - novosti!

SEAT razstavni prostor avtomobilski salon IAA Frankfurt 2019: SEAT je v Nemčijo pripeljal priključno-hibridno različico svojega največjega športnega terenca SEAT Tarraco FR e, usmerjenost v elektrifikacijo pa bo pokazal s popolnoma električnim mestnim malčkom SEAT Mii electric.

SEAT, CUPRA novosti 2019 v znamenju elektrifikacije!

PORSCHE IAA Frankfurt 2019 - noviteta Porsche Taycan!

Porsche novosti na avtomobilskem salonu IAA 2019 Frankfurt: po številnih napovedih je zdaj le prišel čas za serijsko izvedbo prvega popolnoma električnega modela znamke Porsche, imenovanega Porsche Taycan. Čeprav gre za športno limuzino, ki tehta več kot dve toni, ta z več kot 600 konjskimi močmi skupne moči obljublja pospešek do stotice v približno treh sekundah in občutke, ki jih znajo pričarati klasični modeli znamke Porsche. Z enim polnjenjem bo lahko prevozil več kot 530 kilometrov. Ob električnem čudežu Porsche Taycan si bo seveda mogoče ogledati tudi novi 911 v kupejevski in kabrioletski izvedbi. 

Pokličite nas za vse dodatne informacije, z veseljem smo vam na voljo!

Porsche Ljubljana

Bravničarjeva ulica 5
1000 Ljubljana
Tel.: (+386) 1 58 25 300
http://www.porscheljubljana.com

 

Porsche Verovškova 

Verovškova ulica 78
1000 Ljubljana
Tel.: (+386) 1 53 03 600
http://www.porscheverovskova.com

 

Porsche Maribor

Šentiljska c. 128a
2000 Maribor
Tel.: (+386) 2 65 40 300
http://www.porschemaribor.com

 

Porsche Ptujska cesta

Ptujska cesta 150
2000 Maribor
Tel.: (+386) 2 45 02 660
http://www.porscheptujskacesta.com

 

Porsche Koper

Ankaranska cesta 10
6000 Koper - Capodistria
Tel.: (+386) 5 61 16 500
http://www.porschekoper.com

Prijava na Novičnik

Z novicami redno dobivate informacije o naši avtohiši in izbor posebnih ponudb.

Vneseni podatki so neveljavni. Poskusite ponovno.

Izberite naziv

Pri prijavi na novice se je žal pojavil problem. Poskusite znova kasneje.

checkbox_default

Hvala!

Prijavili ste se na novice.

Prejeli boste e-sporočilo s potrditveno povezavo. Potrdite povezavo, da boste zaključili prijavo.